FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 14577421
nr 1457 7421
STOOL
1950s. Height: 60cm, wear.
1950-tal. Höjd: 60cm
Condition: slitage
600
SEK 700
Monday Mars 28 2022
at 19:59:21
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)